Nederlandse Vereniging voor Technologie in de Gezondheidszorg
Door kennisverbinding brengen instellingsleden en bedrijfsleden samen de zorg vooruit"
De NVTG organiseert samen met TNO, UMC Utrecht en Arcadis het NVTG event Energie in de Zorg in het UMC Utrecht, inmiddels hebben diverse deelnemers van zorginstellingen en bedrijven zich al ingeschreven. Schrijf jij je ook in?
Inmiddels heeft het overgrote deel van alle ziekenhuizen in Nederland een CO2-routekaart opgesteld, bij circa twee derde deel is deze inmiddels ook al goedgekeurd door de Raad van Bestuur. Bij de caresector is de voortgang nog niet zo ver gevorderd. Volgens de ZorgDuurzaamKaart zijn 273 zorginstellingen bezig met een CO2-routekaart, maar slechts 34% van deze zorginstellingen heeft een actuele en vastgestelde CO2-routekaart.
Tijdens het NVTG event Energie in de Zorg dat gehouden wordt in de Blauwe Collegezaal van het UMC Utrecht zal TNO ons bijpraten welke voortgangsmonitoring in 2025 aangeleverd moet worden en zullen betrokkenen bij de energietransitie van UMC Utrecht en Arcadis kennis delen over hun praktijkvoorbeelden. Na afloop krijgen we een excursie langs de Energiecentrale van het UMC Utrecht en sluiten we af met een netwerkborrel met warme snacks.
Arcadis heeft NVTG aangeboden om een themawerkgroep Energie in de Zorg te faciliteren. In klein comité zullen een aantal ziekenhuizen laagdrempelig kennis en ervaring kunnen delen, knelpunten benoemen en voorstellen doen voor (proces)optimalisaties. Arcadis heeft aangeboden hier een inkind bijdrage aan te geven en als organisator en rapporteur van deze themawerkgroep het mogelijk te maken dat gezamenlijk kan worden toegewerkt naar een eindrapportage met conclusies en aanbevelingen waar andere NVTG instellingsleden die werkzaam zijn bij ziekenhuizen van kunnen profiteren. Samen helpen we de zorg vooruit. Het event is gratis voor NVTG leden en VBOI leden.
Sprekersprogramma
Inloggen om een reactie te plaatsen.